Keelpillikvartett Prezioso liikmeteks on Hanna-Liis Nahkur (viiul), Mari-Katrina Suss (viiul),  Helena Altmanis (vioola) ja Andreas Lend (tšello) ning kollektiiv tegutseb alates 2006. aastast. Kõik neli muusikut on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, kus kvarteti juhendajaks oli Henry-David Varema. Lisaks kvartetimängule on Hanna-Liis, Mari-Katrina ja Helena ka Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri liikmed ning Andreas tšellist Rahvusooper Estonias.

Kvartett on edukalt osalenud mitmetel konkurssidel ja pälvinud auhinnalisi kohti, andnud arvukalt kontserte ning osa võtnud festivalidest Eestis, Soomes, Venemaal, Hollandis, Saksamaal ja Türgis. Prezioso on osalenud Petersen Quarteti, Johannes Goritzki, Lydia Mordkovitchi, Lluis Claret, David Takeno, Christoph Poppeni ja Toomas Vavilovi meistrikursustel. Samuti on kollektiiv korduvalt osa võtnud The International Holland Music Sessions Summer Academy kursustest ning olnud kaastegev Paavo Järvi meistriklassides.

Kvarteti repertuaar on mitmekesine, hõlmates nii klassikalisi teoseid kui ka kaasaegset muusikat ning pop- ja jazzmuusika töötlusi. Prezioso on olnud mitmete eesti heliloojate uudisteoste esmaesitajaks sh Tõnu Kõrvits, Rein Rannap, Timo Steiner, Sven Grünberg, Margo Kõlar, Mirjam Tally, Kristjan Randalu jt. Samuti teinud kontserte ning salvestusi paljude klassikaliste ning pop ja jazz artistidega – Konstantia Gourzi, Arbo Valdma, Aldo Meristo, Antti Siirala, Toomas Vavilov, Kristjan Randalu, Iris Vesik, Rein Rannap, Hando Nahkur, Mihkel Poll, Hanna-Liina Võsa, Maarja-Liis Ilus, Ott Lepland, NOËP, Kadri Voorand, Erki Pärnoja, Maria Listra, Hedvig Hanson, Kristjan Järvi, Peeter Volkonski, Jaak Sooäär, Ain Agan, Mai Leisz, Tõnis Mägi, Pille Lill, Andres Mustonen jt.

2010. aasta sügisel leidis aset kvarteti kontserttuur erinevates Hollandi linnades ning 2015. aasta jaanuaris toimusid edukad kontserdid Saksamaal koos pianist Hando Nahkuriga. 2013. aasta kevadel toodi koos Hanna-Liina Võsa ja Kristjan Randaluga KUMU auditooriumis lavale muusikaline monolavastus „Viimane monogaamlane ”.
2014–2015 hooajal anti Keila-Joa lossis toimunud sarja „Aastaaegade kammergurmee” jooksul 18 kontserti. Samuti on osaletud Rein Rannapi. Sven Grünbergi ja Voldemar Kuslapi juubelikontsertidel. Lisaks on kollektiiv esinenud Münchenis, Ulmis, Peterburis, Moskvas ja Bodrumis. 2016. aastal tähistas kvartett kümne tegevusaasta täitumist EIL poolt korraldatud piduliku kontserdiga Mustpeade majas. Olulisel kohal on ka projekti KAHEKSA raames antud kontserdid ning projektis osalemise tulemusel 2017. aastal ilmunud heliplaat, millel kõlavad kaheksa eesti helilooja teosed kitarrile ja keelpillikvartetile. Samuti osales kvartett 2017. aasta kevadel Tallinn Music Week suurejoonelisel avakontserdil koos dirigent Kristjan Järvi ja ansambliga.